ZWROT

Jeżeli zakupione produkty nie spełniają Państwa oczekiwań, możliwy jest zwrot towaru, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Poniżej zamieszczamy instrukcję jak dokonać poprawnego zwrotu.


1. Wypełnienie dokumentów

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz zwrotu, który zamieszczamy poniżej: FORMULARZ ZWROTU Jeśli nie mają Państwo możliwości wydrukowania dokumentu, uprzejmie prosimy napisać na kartce A4 wymagane informacje - tak jak w formularzu zwrotu. Należy również do zwracanej paczki dołączyć paragon, przy czym w przypadku transakcji z fakturą - nie ma potrzeby dołączania faktury. 


2. Pakowanie paczki

Przypominamy, iż zwracane produkty nie mogą posiadać śladów użytkowania, należy zadbać o to aby towar wrócił do naszego Magazynu w jak najlepszym stanie, szczególną uwagę prosimy zwrócić odsyłając produkty, które mogą ulec uszkodzeniu np. w szklanych pojemnikach.

3. Wysyłka 

Towar należy nadać, gdy w paczce jest umieszczony: formularz, dowód zakupu oraz zwracane produkty. Prosimy nadać paczkę na adres naszego Magazynu Głównego:

P.H. ITALSMAKI Paolo Odorisi
ul.Chrobrego 105/107, Magazyn nr.204
87-100 Toruń

W dbałości o bezpieczeństwo zwracanych produktów, sugerujemy korzystanie z usług zaufanych firm kurierskich lub wysyłanie paczek z potwierdzeniem nadania. Przypominamy, iż nie przyjmujemy paczek wysyłanych do nas z opcją płatności za pobraniem.


4. Zwrot pieniędzy

Zwrot należności następuje przelewem na konto w ciągu 14 dni kalendarzowych, od daty dotarcia przesyłki zwrotnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl